Dům démonů / Demon house

Dům sužovaný démonickými silami

Tento příběh není pouze založen na skutečných událostech, protože je opravdu skutečný. Je to dokument o démonických silách sužujících dům v městečku Gary ve státě Indiana.
Utlačování začalo v roce 2011. Z počátku byly slyšet ze suterénu kroky, později se začala objevovat postava muže, který se procházel obývacím pokojem. Matka Latoya Ammons Rosa Campbell tvrdila že jí něco opakovaně dusí. Její 12-ti letá dcera popisovala stav kdy ve spánku levitovala nad svým lůžkem. Staršího syna neznámá síla hodila přes celou místnost. Mladší syn byl na tolik ovlivněn, že otočil oči v sloup tak, že mu nebyly vidět panenky a vrčivým hlasem řekl: „Je čas zemřít a zabiju tě“. Reportéři místních novin byli svědky toho jak chlapec po zádech lezl po zdi.
22. dubna 2012 si rodina pozvala do domu otce Michaela Maginota aby provedl vymítání. Otec Maginot prohlásil že dům je přímo přesycen démonickými silami a dále prohlásil že v domě bude více než 200 temných démonických sil.
Provedl celkem 3 vymítání. Dvě v angličtině a jedno v latině.
V tom samém roce se rodina odstěhovala, protože se situace moc nelepšila.

Latoya Ammons – matka od sužované rodiny

V roce 2014 zakoupil tento dům vyšetřovatel paranormálních jevů Zak Bagans za 35000 dolarů. V tomto domě provedl sérii vyšetřování a v roce 2016 dům nechal srovnat se zemí, protože se nedařilo démonické síly vypudit.

Demolice domu

Vyšetřovatel Zak Bagans o tomto natočil dokument, který je brán jako nejpřesvědčivější dokument zachycující paranormální jevy.

Následující video zobrazuje nezveřejněné záběry z vyšetřování a filmu.

Kompletní film Demon house:

https://www.youtube.com/watch?v=UTOz1-nQkdw