Jak poznat nadpřirozenou aktivitu v domě

Většina z nás už se s tím setkala, někdo si toho je vědom, někdo to ani nezaznamenal. Projevy entit mohou být inteligentní nebo reziduální (neinteligentní).
Neinteligentní….tady jde většinou o ozvěnu minulosti, se kterou nejde téměř nic dělat. Ozvěna minulosti,je časová smyčka, kdy se entita objevuje v určitých intervalech, nebo při nějaké příležitosti. U nás doma se entita objevovala na bývalé chodbě, byla vidět za starými prosklenými dveřmi. V určitých časových intervalech procházela směrem ke schodišti na půdu. I když jsme na ní mluvili, nebo se snažili nahrát EVP, nikdy nebyl žádný ohlas. Tento druh strašení si představte jako film, který se neustále opakuje bez jakýkoliv změn. U nás došlo k přestavbě, chodba se propojila s kuchyní, dveře se daly pryč a smyčka se tím přerušila a už neopakovala.

Inteligentní projevy už jsou něco horšího a mohou být i nebezpečné. Inteligentní entitu si s klidem přivedete domů i Vy sami třeba z práce nebo obchodu. Stačí když jste osoba citlivější, nebo nejste v kondici po psychické stránce a hned jste pro ně zdrojem energie, kterou potřebují.
Tato entita se může u Vás doma projevit mnoha způsoby. Náhlá změna teploty bez jakékoliv příčiny (okna a dveře zavřené), zapínání i vypínání elektroniky, různé neidentifikovatelné zvuky ( klepnutí, bouchnutí, slyšitelné kroky, nečekané rány), padání předmětů.

Platí tu jedna věc, je-li entita silnější, její projevy jsou častější a horší. Můžete cítit odporný zápach, předměty se pohybují, dokonce jí zahlédnete ( třeba jen procházející stín), můžete cítit její negativní energii ( pocit, že Vás něco sleduje, náhlá panická hrůza bez příčiny, znatelný tlak na Vaší osobu, únava,časté vracející se onemocnění).

Entita svou energii čerpá nejčastěji z nejslabšího člena rodiny. Ten se časem začne měnit. Je podrážděný, bez nálady, nic ho nezajímá, je výbušný. Čím více se doma začnete hádat, tím je entita silnější.

V extrémních případech Vás napadne i fyzicky ( může Vás strčit ze schodů, ve spánku poškrábat atd.) Jediné co nedokáže je Vás zabít, nebo Vám smrtelně ublížit. Může způsobit bolest, ale ne trvale.
Zbavit se entity můžete několika způsoby, záleží na Vašich schopnostech, ale také na síle entity. Nejlepší, ale také nejtěžší je změnit svůj postoj, jakoby přeprogramovat si mysl. Hádáte-li se doma s partnerem, zkuste to řešit jinak, v klidu a bez emocí (nesmíte vydávat svou energii napospas entitě), pokud věříte na sílu andělů, tak poproste o pomoc přímo Archanděla Michaela, aby z Vás i Vašeho domu odejmul jakékoli negativní energie a entity poutané k zemi.
Ducha můžete i oslabovat, uvědomte si,že jste vždy silnější než entita (tomu ale nestačí jen si to myslet, Vy tomu musíte věřit uvnitř sebe jinak to nepomáhá).
Udržujte svůj domov v čistotě a harmonii, stejně tak i vztahy doma.
Dobrým pomocníkem může být i sůl. Nasypejte jí do všech místností do všech rohů a co pár dní jí vyměňte (nasákne do sebe negativní energii). Zde ale platí, že to zabere jen na slabé entity. Démonologové radí, dát si pod postel rozevřené nůžky (toto platí na entity zlé a napadající,….zajistí Vám to ochranu ve spánku). Ochranné světlo je další možností, toto ale vyžaduje cvik a zkušenosti a ne každý to umí.

Napadení ve spánku

Ať je to jak chce, duše má své místo a neměla by s námi žít. Způsobů odvedení je mnohem více, ale opravdu záleží jakou entitu doma máte.
Pokud se jí nedokážete zbavit sami, nebojte se požádat o pomoc nás. Kontaktujte nás na emailu poradna@nadprirozeno.cz ,určitě společně najdeme možnost.

Film natočený podle skutečných událostí