O nás

Dobrý den,
tato stránka byla založena za účelem odhalování pravdy o nadpřirozených jevech. Zabýváme se zde úkazy, které se vymykají fyzikálním zákonům a terorizují své okolí. Už spoustu let působíme v oblasti objasňování paranormálních jevů. Za dobu naší existence jsme spolupracovali s mnoha skupinami a badatelskými spolky za účelem objasnění a vyřešení výskytu paranormálních úkazů.

Naše vyšetřování a dokumenty jsme nezveřejňovali, protože nám to připadalo vždy jako zviditelňování se na úkor cizího neštěstí, jelikož pomáháme hlavně rodinám, které by se po zveřejnění jejich případů mohli stát terčem posměchu okolí. Proto zde z našeho archivu naleznete pouze veřejná vyšetřování a videa kde nebude uveřejněna totožnost napadaných osob. Jednáme tak v zájmu jejich sociálního pohodlí, protože doba je zlá a posměch okolí velmi trýznivý. I když se nám už tolikrát stalo že napadaná osoba před těmito zážitky byla sama tím „posměváčkem“.

Jsme pár v soukromí i ve vyšetřování a tady máte pár řádků o nás.

Lenka a Pavel – osobně 🙂

Vyšetřování paranormálních jevů nás vždy fascinovalo. Dokonce i my sami jsme museli občas řešit problémy s nežádoucími entitami přímo u nás doma. Ono se také není čemu divit. Vy si také občas přinesete nechtěně kousek práce domů. Výjimkou není ani náš koníček (možná by se dalo říci poslání).

Nechceme aby to vypadalo, že každý případ musí nutně být paranormálního charakteru. Většina jevů má své reálné základy a je vysvětlitelná. To se ale nedá říci o naší představivosti, ta zřejmě hranice nezná. Občas lidé přisuzují paranormální příčiny třeba staré vrzající podlaze, nebo schodišti a v zimě dokáží pořádně potrápit představivost i trubky od topení v dřevostavbách.

To ale nemění nic na tom, že ne vše se dá racionálně vysvětlit a tam už začíná naše práce. Tyto úkazy nejsou až tak časté, ale připadá nám, že se jejich četnost zvyšuje. V těchto případech je nutné včasné řešení, protože se může s klidem stát, že napadený skončí v péči psychologů i když je v pořádku a příčina je přitom jiného původu. Pár takových případů jsme už také zažili.

Máme za sebou mnoho případů utlačování dušemi, nebo démonickými silami. Zatím všechny případy jsme byli schopni vyřešit, nebo doporučit postupy, které vedli ke zdárnému odstranění útlaku neviditelných sil. Neřešíme vše sami, ale mnoho případů konzultujeme s exorcisty, nebo (pokud je to nutné) s nimi spolupracujeme přímo na místě.

Pokud máte otázky, nebo potřebujete pomoci, obraťte se na nás pomocí emailu:
poradna@nadprirozeno.cz