Případ u paní Petry

Ještě než popíšeme tento případ, tak musím říct, že tato rodina nás přijala téměř jako vlastní 🙂 .
Občas se nesetkáváme s tak kladným přístupem a úctou celé rodiny, jako právě u nich. Stává se, že ne zrovna všichni členové rodiny, kterým jdeme pomoci věří na paranormální jevy. Samozřejmě, že je to normální a nikoho nepřesvědčujeme v opak, jen to není zrovna příjemné a může to ovlivnit naše výsledky a délku očisty.

Paní Petra, manžel Martin a syn Roman:

Petra nás kontaktovala po přečtení článku na Příbram.cz. Už delší dobu se rodina potýkala s problémy, které se vyskytovaly hlavně kolem paní Petry.
Petra už od malička viděla stíny, cítila přítomnost entit, jen nevěděla proč tomu tak je.
Dostala se do stavu, kdy nebyla schopná usnout. Slyšela kroky po celém domě, neustále jim praskaly žárovky a všichni členové zaznamenaly výskyt náhlého ochlazení a mrazení na těle. Nikdo nevěděl co dělat, už dříve jim nějaká žena na dálku pomohla odvést duše, ale teď po dvou letech se to začalo opakovat.
Navíc u nich vznikaly i hádky, Petra se svěřila i manželovi, že je v domě hodně negace. I když se snažili vše řešit v klidu, pokaždé to skončilo výbuchem jednoho z nich. Petra říkala, že v domě jsou duše, že jí berou energii a utlačují ji. Pokud to člověk nepozná na vlastní kůži, tak se tomu těžko uvěří….není tedy divu, že byl manžel ze začátku skeptický. Časem, ale i on začal vídat černé stíny.

Co se týká historie domu:
Domek se nachází nedaleko Příbrami, žila tam manželova rodina, dům dostal od nich. Původně byli spojené tři domy v jeden. Je docela možné podle energie vystupující z pod domu, že tam mohlo být pohřebiště, které se přesunulo, nebo někdo za války zakopán.
Ve vedlejším domě je na půdě urna po bývalém majiteli. A na své půdě Martin našel starou šavli, kterou tam někdo zanechal.

Domluvil se den naší návštěvy a my jsme vyrazili. Jak už jsme psali, přivítali nás naprosto úžasně. Domek, je velice krásně vybaven a je z něj cítit harmonie a klid … až na ty nevítané hosty.
Probrali jsme vše potřebné a s manželi prošli každou místnost, abychom se seznámili s prostředím a nacítili se.
Největší aktivita byla v místnosti vedle kuchyně a ve sklepě. Většinou první návštěvu jen hledáme „jehlu v kupce sena“, děláme nahrávky, aby jsme věděli s čím máme tu čest.
Tentokrát jsme udělali výjimku a odvedli to, co odejít chtělo. Další návštěva, ale byla předem domluvená. Paní Petra se dozvěděla to, co už podvědomě dávno věděla. Má dar vidět a naslouchat a že s ní tento dar zůstane. Takže dalším krokem bylo, vysvětlit jak sebe a svou rodinu chránit, alespoň v základních mezích. Naučit se ochranné štíty atd.

Petra si stěžovala na nespavost a proto začala užívat prášky na spaní a vše se tímto ještě zhoršilo. Po naší první návštěvě jsme, kde jsme odvedli vše, co chtělo dobrovolně odejít už může Petra spát, i když to zcela nevymizelo. Hned první večer se domem ozvala silná rána, která se nevysvětlila a nikoho nevyděsila. Entity teď začaly „kopat“ kolem sebe. Zaměřili svou pozornost na zbylé členy rodiny. Manžela Martina a syna Romana.
Roman po dobu týdne, když přišel ze školy byl tak vyčerpaný, že si lehl a spal do večera. Večer se najedl, něco naučil a zase ulehl do postele. Entity mu braly energii, aby se mohly začít projevovat.
V koupelně se na zrcadle začal objevovat náznak kříže, který vznikl z páry po každém sprchování. Nepomohlo ani vyčištění zrcadla. Všechny je to vyděsilo, ale nejvíc nás potěšila bojovnost paní Petry, která úplně obrátila svůj postoj a chce bojovat za dům, do kterého dala lásku a velkou část sebe.

Druhá návštěva:
Po týdnu jsme přijeli na druhou návštěvu. Opět nás přivítali milé obličeje a bylo vidět, že všichni od posledně byli mnohem v lepší náladě. Po výborném čaji, jsme začali od sklepa. Použili jsme vykuřovací směsi, které měly entity oslabit, aby nekladly tolik odpor při odvádění. Ne vše totiž chtělo odejít. Brali jsme místnost po místnosti a některé dvakrát. Pavel odváděl a já jsem ho udržovala před útoky ve světle. Na jedné straně od sousedova domu, odkud přicházela chladná a negativní energie, jsem vytvořila ochranný štít, aby nepronikala do domu.

Pořádně jsme se zapotili. Tato činnost vyžaduje perfektní soustředění a při sebemenším zakolísání mysli se může začít znova a znova…..

Na doporučení si rodina koupila na Svaté hoře Benediktýnský křížek s vsazenou pečetí svatého Benedikta, který je tou největší ochranou, která může být volně dostupná a nosí jej.

zdroj Google

Myslíme si, že už to tato rodina zvládne sama, pokud ne, tak ji opět rádi uvidíme…..ať už při odvádění duší, nebo i někde na kafíčku 🙂

Lenka a Pavel