Ram Inn

Ram Inn

Slyšeli jste někdy o starověkém domě jménem Ram Inn? pokud ano, tak určitě víte, že je považován vyšetřovateli paranormálních jevů za vůbec nejstrašidelnější dům v Anglii.
Ram Inn najdeme v okrese Stroud v anglickém Gloucestershire. Hostinec je od roku 1145 ve vlastnictví mnoha lidí a převážná většina ho opustila krátce po jeho koupi. Posledním majitelem byl John Humphries.
Původně byl postaven za účelem ubytování otroků, dělníků a zednářů, kteří pracovali na výstavbě kostela panny Marie. Jakmile byl kostel dostaven, tak se dům stal domovem místního kněze.
Hostinec se stavěl na pohanské půdě, a je v jedné energetické linii se Stonehenge. To někteří badatelé považují za hlavní důvod nadměrného výskytu paranormálních jevů. Další část lidí si myslí, že je tento výskyt entit hlavně z důvodu kombinace výstavby na pohanském místě a dětského hřbitova, který se nachází přímo pod domem. Toto tvrdil i sám Humphries. Ten nechal ve svém domě odhalit hrob s dětskými ostatky.

zdroj Google

John koupil Ram Inn koncem 60. let. Doslova ho zachránil před zbouráním.
Paranormální aktvita na sebe nenechala dlouho čekat a hned první noc měl John nepříjemný zážitek, který ho jen utvrdil v místních pověrách o strašení.
Říkal, že ho démonické síly popadly za paži a vytáhly z postele. Byla to taková síla, že přeletěl přes celý pokoj. Po tomto zážitku začal na vlastní pěst hledat v domě známky dřívějšího uctívání ďábla a obětování.
Děsivé zážitky ho od té doby provázely noc co noc a dávali mu tak najevo svůj nesouhlas s jeho zdržováním se tu. John se ale nevzdával. Pro ostatní lidi byl podivín, který to v hlavě neměl v pořádku a radši se mu vyhýbali.
Nakonec od něj odešla i jeho žena s dcerou, on však na místě zůstal. Zemřel roku 2017.
Za 50 let žití v hostinci našel důkazy o častém výskytu Inccubus a Sucubus (démoni živící se sexuální energií) na tomto místě. Pramení to pravděpodobně z obětování ďáblovi na tomto místě.

zdroj Google
zdroj Google

Dále tu přetrvává duše zlé čarodějnice, která se před upálením v 15.století schovávala v tomto hostinci. Doteď škodí lidem, kteří se rozhodnou tam přespat nebo vyšetřovat.
V podkroví se oběsila dcera hostinského. V historii se tu prováděli i rituály exorcismu a také tu je hřbitov dětí. Spatřeni tu jsou procházející zástupy mnichů. Kde jinde by se mohla tak lehce uchovávat temná energie než právě tu?

zdroj Google
zdroj Google

Nyní se o hostinec stará Johnova dcera Caroline, která pozvala archeology, aby prozkoumali spodní část domu.
Pro nadšence paranormálních jevů je tu stále otevřeno.

Pokud to situace dovolí, tak máme v plánu v letošním roce (2020) provést vyšetřování na tomto úžasném místě. Doufáme, že se nám to poštěstí.

Pokud máte zájem, můžete se podívat na tento díl Ghost Adventures z tohoto místa