Světelná anomálie ve sklepě

Zajímavé video, které bylo zachyceno před třemi lety infrakamerou ve sklepě našeho domu. Sklep byl uzavřen, takže nepřipadá v úvahu jakýkoli poryv vzduchu. Všimněte si rušení signálu, které předchází zachycenému jevu. Skoro to vypadá jako kdyby se otevřel portál a z něj začali vystupovat světélkující anomálie.

Doba ve které bylo video a následná fotografie pořízeny byla docela aktivní. V domě byli k vidění pohybující se stíny a docházelo k podivným událostem přemísťování věcí. Souviselo to s přestavbou vnitřní dispozice domu. To byl zřejmý spouštěč událostí.

Následným vyšetřováním bylo zjištěno, že všechny jevy měli souvislost se smrtí, ke které došlo v našem domě v minulosti.

Naštěstí se povedlo dům vyčistit a odvést duše, které zde přebývali. Od té doby se už nikdy tato situace neopakovala a máme doma relativní klid. Je jasné, že při naší práci se nevyhneme doma občas nějaké té entitě, kterou si nechtěně přivedeme s sebou z našich případů. Na druhou stranu není divu. I vy si občas nechtěně přinesete práci domů, aniž byste o to doopravdy stáli.

Co je na videu už necháme na vás. 100 lidí totiž má 100 názorů a není nutné nikomu podsouvat ten náš. Přejeme příjemné sledování.

Jelikož kamera byla původně na půdě a někdo (já) nepřepsal popisek, tak to prosím omluvte. 🙂

Následující fotografie byla zachycena ir kamerou na schodišti ze sklepa. Opět necháme názor na vaší mysli.

Krásný den přeje Pavel a Lenka z týmu Nadpřirozeno.cz