Zrcadlo

Jak je to se zrcadly? V dnešní době se bez něj málokdo obejde, ale jedno je jisté..všeho moc škodí a i hodně zrcadel ve vašem příbytku není dobré mít.
Nikdy nedávejte zrcadla proti sobě…energie vycházející z tohoto prostoru Vám dobře dokáže narušit život negativní energií vznikající a násobící se mezi nimi.

Podle mnoha lidí, nikdy nedávejte zrcadlo do ložnice a už vůbec ne do míst, kde se může v zrcadle odrážet Vaše postel. Ve spánku jsme všichni nejzranitelnější.

Skrze zrcadla si totiž zkracuje cestu velké množství bytostí, je to průchod, stejně jako okno nebo dveře. Pokud tedy máte zrcadlo v ložnici, koledujete si o nepříjemné noční návštěvy. Průchody skrze zrcadla využívají hlavně energeticky slabé bytosti, což jsou zejména bludné duše, démoni, larvy a vůbec různá astrální havěť.
Andělé třeba zrcadla nevyužívají, takže pokud by Vám nějaká bytost tvrdila, že je anděl a přitom přišla skrze zrcadlo, nevěřte jí a rychle ji pošlete pryč.
Zabránit průchodu entitám můžete tak, že zrcadlo zakryjete látkou a pokud to nejde, dobrou pomůckou je křišťál, který před něj postavte.

Zrcadlo není jen odrazovou plochou, před kterou se můžete učesat či nalíčit, ale zrcadlo je jednou z nejsilnějších bran do jiných dimenzí, vstupní branou pro celé zástupy bytostí, z nichž byste si většinu domů nepozvali. Proto se nedoporučuje přes zrcadlo cokoliv vyvolávat, nikdy nevíte, co se může přihodit a koho domů pozvete.

Na internetu můžete najít hodně zajímavostí, jak se třeba přes zrcadlo podívat na své nitro ( nikdy to není ale zcela Vaše nitro!!), věštění nebo třeba pohled do jiných světů. Vyvarujte se tomu a nezkoušejte to!!! je to velký hazard. Co uděláte, pokud se do něj opravdu zahledíte a Váš odraz se začne měnit v ohavnou kreaturu?? jsou důkazy o lidech, kteří tento odraz nevydrželi a dokonce hrůzou zešedivěli.
Pohled do jiné dimenze: díváte se na sebe, ale obraz v zrcadle náhle pohne rukou, zatímco, Vy se nehýbete, nebo se začne smát a Vy se nesmějete…co potom? ustojíte to? vše nese následky a v tomto případě nikdy pro Vás dobré.
Máte rádi starožitnosti? teď Vás možná odradíme od koupě krásného vyřezávaného zrcadla, které by se skvěle hodilo k Vám domů, ale u starožitností platí jedno pravidlo …..
Nemůžete tušit, kolika bolestí a neštěstí byla svědkem, kolik zla viděly a kolik negativních emocí do sebe mohly za uplynulá léta vstřebat. Pokud neumíte tyto předměty očistit, tak je nekupujte…neznáte jejich minulost. Co se zrcadel týče, čím jsou starší, tím jsou horší a nebezpečnější.
Cítíte se v okolí Vašeho zrcadla špatně? je jeho okolí chladnější a chlad vychází přímo ze zrcadla? zkoušeli jste kolem něj projít s bílou kostelní svíčkou a ta náhle zhasla? máte zrcadlo v ložnici a časté noční můry? slyšíte ze zrcadla klepání a vzdálené hlasy? pokud ano, zbavte se ho a místo několikrát očistěte!!

Zrcadla mohou být užitečná, bez něj by se žádná žena neobešla, ale také velký nepřítel. Zkraťte dobu, kterou potřebujete k úpravě vzhledu na co nejkratší a nechte si doma jen minimální počet zrcadel. Z ložnice a dětského pokoje je odstraňte, nedávejte proti sobě a také je neumisťujte proti vchodovým dveřím.

Něco na nich nedobrého bude a je!!! nepodceňujte je….vždyť i v kostelech jsou zakázaná.