Pro tento rok chystáme několik akcí, u kterých Vás budeme potřebovat.
Pokud máte zájem o účast, napište nám na email: akce@nadprirozeno.cz budeme se těšit.
Účast na akci je podmíněna dovršením věku 18 let. Do emailu nám prosím napište pár řádků o sobě a Vašich dosavadních zkušenostech. Pište pouze vážní zájemci.

PS: některé akce budou dvoudenní s přespáním přímo ve vyšetřovaných objektech, takže počítejte se spacáky a trochou toho nepohodlí 🙂

Zvuky země

Už několik let jsou záhadné zvuky, které se ozývají po celé planetě čas od času slyšet znovu a znovu. Nikdo doteď nedokázal říct co jsou a odkud pocházejí.
Někdo si myslí, že jsou to zvuky z vesmíru (ale ve vesmíru se zvukové vlny šířit nemohou), jiný říkají, že jsou zvuky přímo z jádra země, nebo je to zvuk způsobený pohybem tektonických desek……pokud by to bylo způsobeno pohybem desek, tak si myslím, že by se o tom už vědělo, protože tyto zvuky jsou slyšet po celé planetě a tudíž by to některé přístroje určitě zaznamenaly.
Zvuk, jakoby se šířil vzduchem…, může jít o pokus zastrašení ať už jako součást krytí nějakého tajného experimentu? mimozemská civilizace? nebo jak někteří tvrdí země naříká?
Přijde den, kdy se určitě dozvíme pravdu a možná nás všechny překvapí.
Jedno je jasné, určitě to něco znamenat bude, jelikož jsme ještě před deseti lety neměli ani potuchy, že by něco takového mohlo existovat.