Automatické psaní

Tohle je způsob, kdy se můžete napojit a dostat odpovědi od zemřelého. Bohužel i tu platí pravidlo, nikdy nemůžete mít stoprocentní jistotu, že budete komunikovat zrovna s tím s kým chcete. A na stupni nebezpečnosti je to podobně jako tabulka Ouja.

Automatické psaní lze provádět s jakoukoliv bytostí z duchovního světa!!
Než začnete, připravte si několik papírů a spolehlivou tužku či propisku. Najděte si místo, kde nebudete nikým a ničím rušeni a uvolněte se.

Pamatujte na Vaší ochranu nebo osobní modlitbu a pomodlete se. Požádejte o ochranu, aby s Vámi komunikovali jen pozitivní a milující bytosti či příbuzní a aby Vám bylo umožněno je slyšet,vnímat a cítit.
Vyšlete silnou myšlenku na toho s kým by jste chtěli navázat spojení a požádejte o rozhovor. Řekněte v duchu, nebo i nahlas otázku a zapište si její odpověď. Je to zpravidla to, co Vás jako první napadne. I když Vám to nebude dávat smysl, tak si to přesto zapište, později třeba rozluštíte.
Může se stát, že během psaní budete mít pocit,že Vám něco vede ruku, nepanikařte a pokračujte.
Někdy si můžete připadat jako blázni a říkat si, že to je jen hra a nic o co se snažíte nejde. Požádejte tedy bytost se kterou jste chtěli udělat rozhovor o důkaz, že s Vámi opravdu je a dává Vám odpovědi. Pokud Vás to stále nepřesvědčilo, poproste o fyzický důkaz. Který by se měl dostavit.
Na konci nezapomeňte poděkovat a i těm, které jste na začátku žádali o ochranu.


Moje osobní zkušenost:

Chtěla jsem se spojit s mojí maminkou, udělala jsem vše potřebné a začala s rozhovorem. Nějak mi to nedávalo smysl a také jsem ze začátku moc nevěřila, že s ní opravdu komunikuji. Požádala jsem o fyzický kontakt, přestala psát a čekala. Téměř okamžitě jsem ucítila takové jemné šimrání ve vlasech od čela po zátylek. Dostala jsem od mamky pohlazení a cítila jsem neskutečnou lásku a klid. Jakmile jsem si důkladně přečetla text, tak jsem si vše uvědomila.
Vřele Vám všem doporučuji tuto metodu, ale jak už jsem psala, nesmíte zapomenou hlavně na Vaší ochranu. Ne vše je dobré a má čisté úmysly.