První osobní zkušenost s nelidskou entitou

Ještě v dobách, kdy jsem žila na Moravě a kluci byli malí, se mi přihodila moje první zkušenost s nelidskou entitou. V té době, jsem chodila na akce s jiným týmem a začala zjišťovat co umím naprosto přirozeně a co je třeba dopilovávat postupně.

Mladší syn David se začal často v noci budit. Ze začátku jsem tomu nevěnovala moc pozornosti, protože Davča si odmalička ve spánku přehrává celí den a mohlo to s tím buzením souviset.
Uběhlo asi 14 dní a začal se budit chvilku po usnutí s tím, že ho něco škrábe na hlavě. Uklidňovala jsem ho, že se nic neděje. Začalo mi to ale vrtat v hlavě, protože vždy když usnul, tak spával tvrdě a jen tak něco by ho nevzbudilo a teď ještě k tomu naše (tehdy) štěně Jerry, kterého měl v nohách začal strašně kňučet a bát se.
Ten večer, kdy se Davča vzbudil asi potřetí, jsem šla ke klukům do pokoje. Starší syn (měl 13 let a Davča 5 let), mi řekl, že když jsem tam byla poprvé se na Davida podívat, tak si nejdřív myslel, že je to můj stín…..ale že to zůstalo v rohu pokoje i po mém odchodu z místnosti. Prý to vypadalo jako černý mrak, který se lehce pohyboval.
Lehla jsem si tedy do postele k Davčovi a ten okamžitě usnul. Jak tak ležím, najednou uslyším zvířecí drápky, jak pomalu kráčí směrem k nám a takový divný tlak, který zesiloval jak se to blížilo. Davča, který do té doby vedle mě v klidu spal se najednou opět probudil, že ho opět něco škrábe na hlavě. Bylo to ve chvilce, kdy jsem cítila tlak poblíž nás. Kluk tedy na to reagoval. Trošku mě to vyděsilo, nevěděla jsem co to je a co to chce.

Davida jsem opět uklidnila a ten okamžitě usnul. Přemýšlela jsem, co je v mých silách, co vlastně můžu udělat, ale věděla jsem, že nedovolím, aby cokoliv mému dítěti ublížilo.
Věřím v sílu andělů a doteď s nimi pracuji. Vzpomněla jsem si na slova našeho kamaráda a léčitele, který taktéž pracuje s anděli ( Daliborka Faltu). Ten mi kdysi řekl, že na temnotu je nejlepší přivést světlo. Dříve to pro mě byla celkem těžká věc, umění se za každou cenu soustředit…..a hlavně ve chvíli, kdy jsem zase uslyšela ty drápy na podlaze. Požádala jsem archanděla Michaela, aby při mě stál a dal mému světlu, které jsem se chystala přivést do pokoje sílu.
Najednou jsem na sobě ucítila tlak…..bylo to, jako by mě zalehlo něco opravdu těžkého. Uvědomila jsem si, že to způsobila ta entita, která strašila Davču.
Musela jsem si věřit, chtěla jsem kluka ochránit, ale se světlem jsem nikdy dříve ještě nepracovala….jinou možnost jsem v tu chvíli ale neměla.
Ačkoliv TO na mě stále vyvíjelo tlak, sebrala jsem veškeré své soustředění na vizualizaci ochranného světla. Představovala jsem si, jak oknem začíná proudit do pokoje a vyhání vše negativní co v pokoji bylo. Tlak se začal snižovat, až úplně odezněl.


Čím déle se světlem pracujete, tím déle potom jeho ochrana vydrží. Když udělám ochranný štít dnes, vydrží několik dní. Tenkrát to stačilo sotva na hodinu a do rána se to ještě opakovalo asi třikrát. Davča mi to ihned ráno konečně popsal….prý to vypadá jako černý pes s červenýma očima.

Hned ráno, když kluci odešli do školy, jsem zavolala Daliborovi, všechno jsem mu popsala a Dali si nechal poslat fotografie pokoje.
Jakmile se na to podíval, řekl mi, že to co je u nás doma, přivedl domů starší syn, který je citlivý. Prostě se to na něj nalepilo a šlo to s ním…
Stála a čekala jsem podle pokynů před domem zatímco Dali na dálku odváděl tu entitu. Po pár minutách mi řekl, ať jdu domů a řeknu mu, jestli v místnostech necítím síru. Sice mě uklidňoval, že síra nemusí ihned znamenat, že je to zlé nebo démonické, ale to mi moc klidu v tu chvilku nepřidalo. Naštěstí jsem nic necítila.
Po asi měsíci Davčova nočního buzení, byl konečně klid. Od té doby se už nebudil a nic ho neatakovalo.
Mě paranormální jevy zajímaly od malička, ale tento příběh, který se nám stal mě přiměl se tomuto jevu věnovat naplno.
Pokud i Vy máte nějaký problém, neváhejte a ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.
Lenka Charvátová